Завершення Благодійної Акції: Зігріємо захисників разом

Ми маємо хороші новини, якими хочемо поділитися з усіма нашими друзями та партнерами.

Завдяки вашій неймовірній підтримці та щедрості, ми успішно завершили нашу Благодійну Акцію "Зігріємо захисників разом".

 

Наш початковий план був передати 100 комплектів якісної термобілизни військовим до 14 жовтня 2023 року. Однак, завдяки Вашій підтримці та довірі, ми зібрали набагато більше - цілих 112 комплектів термобілизни. Це перевиконання нашого плану було можливим завдяки об'єднаним зусиллям наших клієнтів та партнерів.

 

Наразі всі зібрані комплекти термобілизни вже відправлені напряму до наших військових на фронт. Цей теплий одяг не лише обігріє їхні тіла у холодні часи, але й надасть їм відчуття підтримки та єдності зі всією Україною.

Ми не зупиняємось на досягнутому і готові надалі допомагати військовим зігрітись якісною термобілизною. Ми розуміємо, як важливо це для наших героїв, і ми готові продовжити цей шлях.

 

Термобілизна для військових - це наш спільний вклад у безпеку та комфорт наших захисників. Це вияв нашої підтримки та поваги до їхньої відваги.

 

Ми також готові до співпраці з громадськими організаціями та волонтерами, щоб зробити нашу підтримку ще потужнішою та ефективнішою. Разом до перемоги!

Ми обіцяємо, що протягом наступних 2-7 днів надамо всім нашим покупцям повний звіт про витрати та розподіл цих комплектів термобілизни.

 

Ми щиро дякуємо кожному, хто долучився до цієї благородної справи та робить Україну кращою. Наші захисники заслуговують на найкраще, і ми разом з вами зробили це можливим.

Нехай наша єдність та доброта роблять світ яскравішим для тих, хто завжди готовий захищати нас! Ми щиро вдячні вам за вашу підтримку та доброту.

 

Також ми дуже вдячні Благодійному фонду "Тепле Серце" за їх роботу та допомогу)

Нижче ми додамо фото звіт по даній акції.

Все буде Україна 💪

 

25 ОДШБР

47 бригада "Маґура"